Wakacje, znowu wakacje

Drodzy moi. Wasz uniżony znowu wyjeżdża. Tym razem do Grecji – wrzesień tam podobno piękny jest. Tym razem jednak nie na prawdziwe wakacje, ale na Szkołę Letnią FEBS. Oznacza to, że przez najbliższe 10 dni, od poniedziałku począwszy, życie moje kręcić się będzie – dla odmiany – wokół nauki 24 godziny na dobę. Za to jeśli mózg mi się nie zlasuje przez ten okres, wrócę do Londynu i do pracy jako prawdziwy ekspert od interaktomiki.

Co to oznacza dla blogasa? Otóż, nic nie oznacza. Co prawda nie będę pisał nic przez najbliższe dwa tygodnie, nie z braku chęci, ale z braku czasu, bo program Szkoły napięty jest do ostateczności. Od świata jednak odcięty nie będę, więc na komentarze i maile odpowiadać mogę. W dodatku, z myślą o Was, przez ostatnie dwa tygodnie, mimo nawału pracy – swoją drogą jak to jest, że zawsze najwięcej pracy i presji jest tuż przed dłuższymi wyjazdami? – stworzyłem kilka notek, które się pojawiać będę systematycznie w czasie mojej nieobecności. Dlatego zachęcam, żeby się nie zniechęcać i zaglądać tu mimo wszystko :)

I do zobaczenia przy następnej pełni.

Add to FacebookAdd to DiggAdd to Del.icio.usAdd to StumbleuponAdd to RedditAdd to BlinklistAdd to TwitterAdd to TechnoratiAdd to FurlAdd to Newsvine

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s