Surfując na falach sieci

Mało się na tym blogu pojawia postów o technologiach. Nie dlatego, że nie jestem fanem technologii, o co to, to nie. Ale głównie dlatego, że jestem komputero- odporny zazwyczaj, więc i nic wielkiego do historii ludzkości bym nie wniósł moimi wynurzeniami na ten temat.

Tym się jednak muszę podzielić. Od już sławetnej konferencji Google w maju, sieć szumi od pogłosek i spekulacji na temat nowego produktu Google – Google Wave, który ma łączyć w sobie funkcjonalność instant messengera, kalendarza, organizatora zabaw, przyjęć i konferencji, i niebiosa raczą wiedzieć, czego jeszcze. Od początku października wersja beta została udostępniona wybrańcom (głównie szpecom od programowania i dziennikarzom technologicznym) do testowania. Jednak wygląda na to, że Google zaczyna już rozsyłać zaproszenia do wszystkich, którzy zgłosili zainteresowanie programem. Dzisiaj zacząłem testy. Pierwsze wrażenia: jak będę chciał coś organizować albo pracować nad wspólnym projektem, to to może być niezłe narzędzie. Jako IM – spróbowałem raz. I nigdy wiecej. Zostanę przy skypie.

Jeśli jednak ktokolwiek wyrazi zainteresowanie, mam jeszcze 11 zaproszeń do rozesłania :)

Add to FacebookAdd to DiggAdd to Del.icio.usAdd to StumbleuponAdd to RedditAdd to BlinklistAdd to TwitterAdd to TechnoratiAdd to FurlAdd to Newsvine

Reklamy

1 Comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s