Nieregularnik

Ze względu na niespodziewany (aczkolwiek od dawna wyczekiwany) nawał pracy, nie mam niestety czasu – a jak jest czas, to brak po prostu siły i motywacji – żeby umieszczać posty regularnie. Więc blog się zmieni w nieregularnika w tym momencie. Być może zachęci to Was także do odwiedzania go także w inne dni, niż tylko wtorki  i piątki :)

Reklamy

4 Comments

 1. Dyscypliny? Nie katuj się. Do pisania nie jest potrzebna dyscyplina lecz wytrwałość. A ta, jak wiadomo, jest umiejętnością robienia przerw…

  Napisałem, bo lubię odwiedzać i czytać. Zapowiedź „nieregularnika” odczytałem jako groźbę, że miejsce to dołączy wkrótce do grona uśpionych. Szkoda by było.

  Polubienie

  1. Wytrwałość to tylko inne słowo na to samo. Sednem jest to, że jestem leń. A nie powinienem być, bo życie jest za krótkie na bycie leniem.

   Uśpiony blog na pewno nie będzie, bo mnie się już serce kraje, że nic nie napisałem od tygodnia. I wyrzuty sumienia gryzą. Tylko może być trochę rzadziej.

   Polubienie

  1. Jakby to nie zabrzmiało, miło mi to słyszeć. Ostatnio mam straszne braki, a dużo się dzieje ciekawych rzeczy, o których chciałem napisać – ale nie wyszło. Ale spróbuję się wziąć za siebie. W końcu to pewnie tylko kwestia dyscypliny (której mi wiecznie brak niestety)…

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s