Powrót do korzeni

Od 27. sierpnia do 19. września wracam do naukowych korzeni – będę badał zjawisko (A)MS – czyt. chorobę wysokościową (oby nie ostrą) – metodą tradycyjną pierwszych prawdziwych doświadczalników: na sobie.

Innymi słowy znowu wyjeżdżam na wakacje, tym razem mniej zasłużone, ale niemniej wyczekiwane ;) Na podbój Nepalu. To moja pierwsza przygoda z takimi dużymi górami, więc zobaczymy, co z tego wyjdzie. Albo mega-wyprawa. Albo klops. Jak wrócę, to być może nieco nietematycznie uraczę Was jakimiś zdjęciami.

Więc w ramach tylko wyjaśnienia: do końca sierpnia możecie się spodziewać jeszcze 3-4 wpisów (na pewno pojawi się Molekuła Miesiąca; no i oczywiście postaram się skończyć serię proteomiczną). Potem jednak przed trzy długie tygodnie będzie wielkie nic.

Chyba że ktoś ma ochotę na wpis gościnny (gdyby ktoś chciał popełnić taki, to będzie w ramach rozwoju nauki 2.0, czy jakoś tak ;)) To się proszę zgłosić na maila – (niemal) każdego przyjmę z otwartymi ręcami.

2 Comments

    1. Dzięki ;) Jak dobrze pójdzie to pod koniec wycieczki spróbujemy wejść na Lobuche East. Ale z tym może być różnie, bo ja co prawda po górach chodzić lubię, ale alpinista (żeby nie powiedzieć himalaista) ze mnie żaden…

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s