Wynik konkursu całkiem bezokolicznościowego

Konkurs, jak niektórzy bywalcy bloga będą świadomi, zakończył się w okolicach uprzedniego weekendu. Niestety cały tydzień zajęło mi ustalnie zwycięzcy: pierwsza wylosowana osoba bardzo wdzięcznie podziękowała, ale zrezygnowała z nagrody; druga nie dała znaku życia. Wreszcie dopiero trzecia wylosowana osoba powiedziała, że nagrodę i owszem chętnie przyjmie.

Co dowodzi co najmniej kilku rzeczy.

Po pierwsze, taka a nie inna formuła konkursu (który ciągnie się do nieokreślonej przyszłości w nieskończoność) jest bardzo niemałym niewypałem. Obiecuję zatem – ostatni był to raz. Następnym razem podążę śladem mądrzejszych ode mnie i zabawę zorganizuję wokół inteligentnych komentarzy albo innych oznak zaangażowania blogowo-społecznego.

Następnym razem trzeba się będzie jakoś wykazać... /źródło: flickr; mbgrigby (CC BY-NC-ND 2.0)
Następnym razem trzeba się będzie jakoś wykazać… /źródło: flickr; mbgrigby (CC BY-NC-ND 2.0)

Po drugie, moje zdolności organizacyjne są prawie tak fatalne, jak zdolności do dobierania chwytliwych tytułów. (Czyli dla mniej domyślnych – bardzo nędzne.) Bywa, będę musiał z tym niestety żyć.

Po trzecie, dobrze jest, gdy nagroda jest po polsku, jeśli zabawa odbywa się na polskim blogu. Temu także będę się starał zaradzić przy następnym konkursie (który może, może, wydarzy się na okoliczność czwartych urodzin bloga, czyli nie wcześniej niż za pół roku.

Poględziwszy, do rzeczy: zwyciężczynią konkursu oficjalnie została Czytaczka-Extraordinaire, Paulina Łopatniuk, do której powędruje w najbliższym czasie książka o nauce potworów, opatrzona bazgrniętym podpisem autora (nie autora bloga – autora książki oczywiście!). Serdeczne gratulacje!

Reklamy

1 Comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s